Autor: 021.rs

Novi Sad
01.09.2020.
15:10 > 07:13
Gradsko saobraćajno preduzeće od danas, 1. septembra uvelo je novu autobusku liniju 3B, koja vozi od Osnovne škole "Jovan Dučić" u Petrovaradinu do Puckaroša.
  • Andrija

    29.11.2020 09:22
    Linija Sr.K.- Pet
    Treba pitati JGSP kad će biti povezani Kamenica-Petrovaradin jednom gradskom linijom, naprimer Petrovaradin-Kamenica(Institut)
  • Mira

    06.10.2020 18:57
    Puckaros
    Nije tacno da se vozaju penzioneri tu I tamo ima netko od odraslih ali su 80posto deca. Tako da je ovaj autobus neophodan pa I za odrasle sto dane samo da ide barem do pozorista. Ima dece koja idu I u druge skole. Pozdrav
  • donatela

    16.09.2020 14:08
    Treba jos i linija OS Jovan Ducic - Kninska (preko Trandzamentske), Centar - Alibegovac (preko Mosta Slobode). Mozda bi bilo bolje i da 3B ide preko Tome Maretica.
  • tata

    02.09.2020 06:21
    A sta je sa djacima koji zive u Petrovaradinu, u delu Kninske ulice? Njima do skole peske treba vise od pola sata, a da bi isli autobusom, moraju da predju ulicu Rackog i Preradovicevu, na delu gde nema semafora a kamioni jurcaju kao nenormalni! Ovim autobusom su trebali da budu obuhvaceni svi delovi Petrovaradina!
  • Buba

    01.09.2020 08:51
    bumbar
    ds li bi mogao da se poveća broj polazaka za Bukovac sa manjim razmacima izmedju dva polaska
  • Ja

    01.09.2020 08:51
    Kada biste živeli u delu za koji se uvodi autobuska linija znali biste da ima dosta dece koja idu u školu iz tog dela Petrovaradinu kao i ljudi koji idu na posao a koji do sada nisu imali skoro nikakav prevoz. Sto se mene tice linija treba da ide i u grad. Strasno je sto se u ovoj zemlji skoro svaka stvar komentarise lose iako je gradski prevoz, put, kanalizacija, telefon, internet nesto sto bi trebalo da se podrazumeva.
  • Nikola

    01.09.2020 08:29
    Potrebna je jos jedna linija za Alibegovac ali preko mosta slobode. Puno dece ima sada tamo.
  • Džoni Wajs Milisav

    01.09.2020 07:30
    gsp
    Na toj relaciji autobuiska stajališta imaju linije: 60, 61, 62 i 63.
  • Sale

    01.09.2020 07:19
    Školarci
    Hvala za liniju, nadam se da će biti putnika, prvenstveno dece.
  • Kostadin

    31.08.2020 19:20
    GSP od sutra uvodi autobusku l
    Ko je mogao još da izmisli autobusku liniju za penzionere vikendaše. Molim da objavite ko je dao predlog za ovu liniju. Neko je opet prisvojio GSP za svoje lične potrebe.
  • Nadia

    31.08.2020 14:48
    Samo za decu
    Treba insistirati da ova linija prevozi samo decu do 15 godina u školu. Nema tu mesta za starije! Da bude isključivo školski bus

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna